ОПРЕМАЊЕ КАБИНЕТА ВЈЕРОНАУКЕ У ЈУ ОШ „МИЛАН РАКИЋ“ БУКОВИЦА ВЕЛИКА-ДОБОЈ

Новчаном помоћи Катихетског одбора СПЦ, а посредством Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске, опремљен је кабинет за вјеронауку у ЈУ ОШ Милан Ракић Буковица Велика.

Новчаном помоћи Катихетског одбора СПЦ, а посредством Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске, опремљен је кабинет за вјеронауку у ЈУ ОШ Милан Ракић Буковица Велика.

У склопу опремања кабинета купљене су тракасте завјесе за прозоре, телевизор са носачем, магнетна табла, карте, иконе, кандило, ормар за књиге и окречен је кабинет.

Такође, набављено је и преко 40 књига за кабинет које дјеца могу користити за проширивање знања из Православне вјеронауке и Историје српске цркве.

Овим опремањем кабинета веома је побољшан квалитет наставе у овој школи. Спајањем телевизора на интернет вјероучитељ је у могућности да визуелно прикаже оно о чему дјеци прича на часу, као и да користи разне квизове како би час био што занимљивији дјеци.

Вјероучитељ и управа школе су веома захвални Предсједнику Катихетског одбора СПЦ, Митрополиту дабробосанском Господину Хризостому, као и осталим члановима Катихетског одбора СПЦ, али и Мисијском фонду Епархије зворничко-тузланске на овој донацији.

Вјероучитељ  Небојша Недић