ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТИО МАНАСТИР РИТЕШИЋ И ГРАД ДОБОЈ

Епископ зворничко-тузлански господин Фотије посјетио је данас, 04. маја 2020. године, манастир Свете Матроне Московске у Ритешићу.

Настојатељ манастира, игуман Исаија, упознао је Епископа са радовима на изградњи манастирског конака и уређењу порте.

Након посјете Ритешићу, Епископ је посјетио град Добој и упознао се са током радова на обнови епархијског дома. Том приликом Владика се сусрео са градоначелником Добоја господином Борисом Јеринићем којем је изразио своју благодарност за помоћ коју град Добој пружа у обнови овог значајног црквеног објекта.

Између осталог разговарано је и о тренутној епидемиолошкој ситуацији у Добоју. Тим поводом Владика је упутио ријечи подршке градоначелнику, грађанима Добоја и свим службама које се боре са овом пандемијом, уз молитву за њено брзо окончање.

COVID19 КОРОНА ВИРУС ПАНДЕМИЈА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТЕ МАНАСТИР СВЕТЕ МАТРОНЕ РИТЕШИЋ БЛАЖЕНА МАТРОНА МОСКОВСКА ДОБОЈ ГРАДОНАЧЕЛНИК БОРИС ЈЕРИНИЋ