ПРЕДСТАВНИЦИ АНОНИМНОГ ДАРОДАВЦА ПОСЈЕТИЛИ ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Дана 28. новембра 2019. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у згради Епархије зворничко-тузланске у Бијељини свештеника Драгана Павловића из Горње Слатине са парохијанима.

Гости су Епископа упознали са акцијом пружања новчане помоћи вишечланим породицама коју је финансирао анонимни дародавац.

Анонимни дародавац је од јануара на подручју Епархије зворничко-тузланске уручио по 2.000 КМ за 104 брачна пара са трећим или четвртим дјететом рођеним у овој години.

Епископ је изразио своју захвалност на учињеним добрим дјелима и преко гостију који су га посјетили послао на дар икону Пресвете Богородице.

Повезана вијест: АНОНИМНИ ДАРОДАВАЦ ПО БЛАГОСЛОВУ ЕПИСКОПА ФОТИЈА ПОМОГАО 104 БРАЧНА ПАРА