ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО НАЧЕЛНИКА ПУ ЗВОРНИК

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Данас, 12. августа 2022. год, у Епископском двору у Бијељини, Епископ зворничко-тузлански г. Фотије састао се са господином Александром Васиљевићем, начелником Полицијске управе (ПУ) Зворник.

Преосвећени владика Фотије и начелник Васиљевић разговарали су, између осталог, о актуелним дешавањима по питању безбједоносне ситуације на простору ПУ Зворник.

​Том приликом истакнута је досадашња добра сарадња Епархије и ПУ Зворник која ће и у будућности бити настављена.

Александар Васиљевић, рођен је 1973. године у Зворнику. Завршио је Високу школу унутрашњих послова у Бања Луци, чиме је стекао звање дипломирани правник унутрашњих послова. У Министарству унутрашњих послова Републике Српске запослен је од 2000. године. Дужност начелника Полицијске управе Зворник обавља од 15.08.2019. године

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ПОЛИЦИЈА ЗВОРНИК АЛЕКСАНДАР ВАСИЉЕВИЋ