ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО У ПОСЈЕТУ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ

Дана 15. априла 2021. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини г. Раду Савића, начелника општине Лопаре, са којим се задржао у срдачном разговору.

Након састанка Савић и Епископ Фотије сагласни су да је однос Епархије зворничко-тузланске и општине Лопаре одличан.

На данашњем састанку начелник Савић извјестио је Епископа Фотија о наступајућим догађајима који ће се одржати за крсну славу општине Лопаре – Светог великомученика Георгија која се прославља 06. маја, те искористио састанак да позове Преосвећеног Епископа Фотија да својим присуством увелича овај догађај.

Пријему је присуствовао и протојереј-ставрофор Стево Јовић, архијерејски намјесник тузлански у чијем саставу се налази и црквена општина Лопаре.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ НАЧЕЛНИК ЛОПАРЕ РАДО САВИЋ