(ПОЗИВ) ПОМОЗИМО ДА МАНОЈЛОВИЋИ ДОБИЈУ СВОЈ ДОМ

Благословом Његовог Преосвештенства, Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија, Светосавска омладинска заједница из Зворника у сарадњи са Добротворном организацијом ''Тројеручица'' Епархије зворничко тузланске, покренула је акцију прикупљања средстава за рјешавање стамбеног питања породиће Милка Манојловића из Зворника.

Милко Манојловић, који са породицом живи у Зворнику од 1992. године, због скромних примања и лошег здравственог стања,годинама не може да ријеши стамбено питање. Са супругом Зорицом, која је трагично изгубила оба родитеља, дивном кћерком Анђелом која има 10 година и сином Милошем који има 9 година, живи као подстанар без озбиљнијих изгледа да у будућности сам својој породици обезбиједи кров над главом. Милко је инвалид у пензији. У фебруару 2020. године имао је два мождана удара. Пошто потреба за сопственим домом спада у основне животне потребе, Светосавска омладинска заједница покренула је акцију прикпљања средстава за рјешавање њиховог стамбеног питања.

Познавајући Манојловиће као честите парохијане који редовно учествују у богослужбеном животу Цркве, Светосавска омладинска заједница позива све људе добре воље да својим донацијама подрже ову акцију како би Манојловићи коначно добили свој дом.

За више информација можете се обратити на бројеве:
Станислав Томић                     065 420 875 – СОЗ
Протојереј Милош Зекановић 065 350 430 – СОЗ, координатор

Донације је могуће уплатити на рачуне Светосавске омладинске заједнице Зворник код НЛБ Банке:
562-003-81423030-53
IBAN: BA395620038144966479
SWIFTBIC: RAZBBA22
Приликом уплате потребно је као сврху навести: Дом за породицу Манојловић.

НАЈАВА ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА СВЕТОСАВСКА ОМЛАДИНСКА ЗАЈЕДНИЦА ЗВОРНИК