БОЖИЋНА АКЦИЈА У АРХИЈЕРЕЈСКОМ НАМЈЕСНИШТВУ МОДРИЧКО-ГРАДАЧАЧКОМ

У сусрет празнику Рођења Господа Исуса Христа - Божић, свештенство Архијерејског намјесништва модричко-градачачког са благовјерним народом њихових парохија, храном и осталим артиклима из акције ''Корпа солидарности'' и помоћу појединаца, а под покровитељством Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске ''Тројеручица'', организовали су добротворне акције помоћи социјално угроженим и вишечланим породицама.

Поред пакета хране подијељене су и печенице а одређене породице су добиле и новчану помоћ.

Акција је спроведена скоро на свим парохијама нашег намјесништва и више од 120 породица је добило помоћ.

Укупна вриједност помоћи износи  13700 КМ али много већа вриједност су осмјеси појединаца и породица који су обрадовани за Божић.

Желимо овом приликом да се захвалимо свим маркетима на простору Општинâ Модриче и Шамца који подржавају  нашу акцију ''Корпа солидарности''.

Хвала Хуманитарној организацији ''Срцем за Модричу'' која је помогла једним дијелом на парохији гаревачкој и маркету ''МББ Ђурић'' који су припремили одређени број пакета у Модричи.

Хвала браћи свештеницима који су показали хришћанску љубав према својим парохијанима и на било који начин помогли ову велику акцију.

Хвала свима вама браћо и сестре који сте узели учешћа у активностима ваше Цркве, а поводом најрадоснијег празника Рођења Христовог  и показали хришћанску, светосавску вјеру на дјелу.

Мир Божији Христос се роди!

Подручни одбор Добротворне организације
 Епархије зворничко-тузланске „Тројеручице“