БРОД: СВЕТОСАВЦИ ПОМАЖУ ОСНОВЦИМА

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског господина Фотија, а под покровитељством Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске ''Тројеручица'', чланови Светосавске омладинске заједнице Брод у сарадњи са братством храма Покрова Пресвете Богородице у Броду, организовали су хуманитарну акцију у сусрет Празнику Васкрсења Христовог.

Тим поводом прикупљена су новчана средстава, прехрамбени артикли, школски прибор и остале потрепштине за социјално угрожене малишане основне школе.

Наши светосавци су обишли на празник Велике Суботе, 27.априла 2019. године осам породица и уручили су им пригодне пакете.

Један дио средстава биће усмјерен за уплату оброка у току боравка ученика из социјално-угрожених породица у основној школи.

Захваљујемо се овом приликом свим вјерницима парохија бродских који су току Великог и Часног поста учествовали у овој акцији која је успјешно спроведена.

ђакон Горан Марјановић