ПОЛИЦИЈСКА УПРАВА БИЈЕЉИНА ДАНАС ОБИЉЕЖАВА КРСНУ СЛАВУ МУП-А СРПСКЕ

Фото: Дражен Ракић
Бијељинска Полицијска управа данас у Епархијском културном центру у Бијељини обиљежава крсну славу Министарства унутрашњих послова Републике Српске - Светог архангела Михаила.

Епископ Фотије је након славског обреда , на академији која је организована поводом крсне славе ПУ Бијељина , поручио да су и Црква и Полиција на заједничком послу, као и све друге државне институције.

Црква мора и треба пастирски да брине о свом народу, његовим духовним потребама, да га васпитава у православној вјери и чува од искушења,  а полиција је ту да спроводи законе, штити нејач, сиротињу и све који су угрожени.

Начелник Полицијске управе  Бијељина Жарко Ћосић, честитајући славу свим припадницима МУП-а РС,  истакао је да бијељинска Управа може да се похвали добрим резултатима који су постигнути у очувању безбједности грађана и да се у континуитету улаже у опрему  полицијских снага и подмлађује кадар.

СВЕТИ АРХАНГЕЛ МИХАИЛО КРСНА СЛАВА ПОЛИЦИЈА ЖАРКО ЋОСИЋ МИЋО МИЋИЋ