Пријеми у Епархији зворничко-тузланској (новембар 2017.)

Дана 30. новембра 2017. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини Његово Преосвештенство Епископа бихаћко-петровачког г. Сергија.

Дана 23. новембра 2017. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини професора Владимира Шавију, директора ЈУ Гимназија ''Филип Вишњић'' у Бијељини.

Дана 14. новембра 2017. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини г. проф.  др Златка Максимовића предсједника Одбора за здравство, рад и социјалну политику и посланика у Народној скупштини Републике Српске.

Дана 13. новембра 2017. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини Његово Преосвештенство Епископа врањској г. Пахомија.

Дана 9. новембра 2017. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у службену посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини директора ''Рудника и термоелектране Угљевик'' др Ђорђа Поповића. Разговарало се о сарадњи ТЕ и ЦО Угљевик односно Епархије зворничко-тузланске. Господин Поповић је искористио прилику да позове Преосвећеног епископа Фотија на славу ТЕ Угљевик Свети мученик Стефан Дечански краљ српски-Мратиндан.

06. новембра 2017. године у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини представнике Удружења Крајишника у Бијељини.

Представници Удружења Крајишника су разговарали са Епископом Фотијем о предстојећој Српској културној вечери. Удружење је носилац активности и уједно организатор Вечери по завршетку које ће бити организован и радни састанак чија је тема заштита српске имовине у Федерацији БиХ.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ЕПИСКОП СЕРГИЈЕ ЕПИСКОП ПАХОМИЈЕ ЗЛАТКО МАКСИМОВИЋ БОЛНИЦА ГИМНАЗИЈА РУДНИК И ТЕРМОЕЛЕКТРАНА УГЉЕВИК ЂОРЂЕ ПОПОВИЋ