Цапарде: Прослава Васкрса

Послије дана и молитвеног сјећања Крсне жртве, смрти и погребења Христа Бога за нас људе и ради нашега спасења, Празник Васкрсења Господњег у храму свете великомученице Марине у Цапардама дочекан је свечано и радосно како и доликује нашем највећем празнику.

На Васкршње јутро у 05:00 часова служена је света Литургија током које је вјерни народ приступио Светим тајнама Тијела и Крви Христове.

На радост наше Цркве храм је посјећиван током Страсне седмице од стране вјерујућег народа који је и на само Васкршње јутро испунио храм те како доликује дочекао Празник над Празницима - Пасху Господњу. Свим вјерницима наше Свете Цркве желимо да се  радост Васкрсења усели у срца њихова и тамо пребива у све дане њихових живота!

ХРИСТОС ВАСКРСЕ - ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ!

ВАСКРС ЦАПАРДЕ