Поточари (Брчко): Двије хуманитарне акције

Дјечији црквени хор под диригентском палицом  Гордане Михајловић, и ове године, пред најрадоснији хришћански празник, Рождество Христово - Божић, организовао је  божићну радионицу.

Дјеца су декорисала мале бадњачиће које ће продавати на Бадње вече и Божић, а сав приход  намјењен је у добротворне сврхе, за тешко обољелог Саву Петричевића из Брчког коме је потребан новац за трансплатацију бубрега.

У ово предбожићно вријеме, кад  се припремамо да дочекамо најродоснији хришћански празник Рождество Христово-Божић у парохији поточарско-брезичкој у Поточарима подијељене су печенице за социјално угрожене вјернике . Печенице су подијељене за 17 породица. Хвала људима добре воље који су помогли да се реализује ово добро дијело.

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БРЧКО ПОТОЧАРИ БРЕЗИК