БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХИЈЕРЕЈСКОГ НАМЈЕСНИШТВА ТЕСЛИЋКОГ


Фото: Далибор Ковачевић
Благословом Његовог Високопреосвештенства г. Фотија, у храму Пресвете Тројице у Теслићу, у суботу пете недјеље Часног поста, одржана је исповијест свештенства и братски састанак Архијерејског намјесништва теслићког.

Литургијским сабрањем началствовао је архијерејски намјесник теслићки протојереј-ставрофор Миладин Вуковић, уз саслужење протојереја-ставрофора Душка Недића, протојереја Жељана Савића, протонамјесника Радомира Петковића, јереја Александра Митровића и ђакона Марка Петрића, уз присуство свештенства и вјерног народа.

Бесједу на тему Свете тајне исповијести и покајања окупљеној братији и вјерном народу изнијео је јереј Небојша Недић.

Свету тајну исповијести обавио је протојереј-ставрофор Жарко Милашиновић, парох кладарски.

Након богослужења услиједио је радни састанак, којим је предсједавао архијерејски намјесник теслићки, протојереј-ставрофор Миладин Вуковић. Пренијевши благослов Његовог Високопреосвештенства, у складу са утврђеним дневним редом разговарано је о најважнијим темама духовног и парохијског живота у намјесништву.

По завршетку радног састанка услиједила је трпеза љубави за све присутне.

 

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ТЕСЛИЋКО ТЕСЛИЋ