БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХ. НАМ. ДОБОЈСКОГ

Архијерејско намјесништво добојско
Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија, у петак 08.априла 2022. године када наша Света Црква прославља Сабор светог архангела Гаврила, у Храму Васкрсења Господњег у Станарима одржан је братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва добојског.

Свештеници и ђакони приступили су светој тајни исповијести коју је савршио протојереј-ставрофор Недељко Пришић.

Поучном бесједом присутнима обрататио се протојереј Недељко Горановић, парох добојски.

У току Литургије свештенство је приступило светој тајни причешћа, а потом се и вјерни народ који се сабрао у храму причестио светим тајнама Христовим.

Након Свете Литургије у светосавској сали поред храма одржан је радни дио братског састанка којим је предсједавао архијерејски намјесник добојски протојереј-ставрофор Мирко Николић у име Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија, те је пренио поздраве и благослов Преосвећеног владике.

Након радног дијела услиједила је трпеза љубави коју су припремили свештеници Ненад Савић и Бранислав Пејчић домаћини овогодишњег сабрања.

ђакон Владо Мојевић

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ДОБОЈСКО СТАНАРИ