БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХ. НАМ. ТЕСЛИЋКОГ

Фото: Инга Цвијановић
"Гле, шта је добро или шта је красно,
него да браћа живе заједно?"
(Пс. 132:1)

По благослову Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија у Архијерејском намјесништву теслићком одржано је годишње сабрање, исповијест  и радни састанак свештенства. Сабрање је одржано у парохији чечавској, у храму Рођења Пресвете Богородице.

Светом литургијом Пређеосвећених дарова началствовао је Архијерејски намјесник теслићки протојереј-ставрофро Миладин Вуковић, уз саслужење протојерејâ-ставрофорâ Недељка Пришића и Недељка Анђелића, протонамјесника Миодрага Зекановића, јереја Жељана Савића и ђакона Александра Митровића.

Свету тајну исповијести свештенства обавио је протојереј-ставрофор Жарко Милашиновић, парох кладарски.

У својој бесједи јереј Павле Алексић, парох младиковински, поручио је да се кроз пост приближавамо  Васкрслом Христу, ишчекујући побједу над смрћу.

Након Литургије, услиједио је радни састанак, којим је предсједавао архијерејски намјесник, протојереј-страврофор Миладин Вуковић, у име Његовог Преосвештенства Епископа зворничко тузланског Господина Фотија, те је пренио поздраве и благослове нашег Епископа.

протојереј-ставрофор Миладин М. Вуковић
Фото: Инга Цвијановић