ПОЛИЦИЈСКА УПРАВА БИЈЕЉИНА ДАНАС ОБИЉЕЖАВА КРСНУ СЛАВУ МУП-А СРПСКЕ

Полицијска управа Бијељина данас обиљежава крсну славу Министарства унутрашњих послова Републике Српске - Светог архангела Михаила.

Његово Преосвештество Епископ зворничко-тузлански г. Фотије је освештао славске дарове и преломио славски колач са кумом славе, војним свештеником Мирославом Тодоровићем а обреду је учестовао и архимандрит Лука, игуман Манастира Карно у Митрополији дабробосанској.

У ломљењу славског колача узели су учешћа и домаћини, припадници Полицијске управе Бијељина предвођени својим начелником, г. Стјепаном Терзићем, као и многи други гости из друштвеног живота града.

Епископ Фотије је након славског обреда, који је одржан у Манастиру светог Василија Острошког у Бијељини поручио да је полицијска служба веома одговорна и значајна за Републику Српску и за читав наш народ.

Црква чува свој народ у духовном смислу како не би упао у замке демонске и да их ђаво не би поробио. Са друге стране полиција пази да их не поробе земаљски криминалци који желе да их увуку у своје мреже безакоња. Заиста нам је потребан заједнички рад, истакао је владика у својој бесједи.

СВЕТИ АРХАНГЕЛ МИХАИЛО КРСНА СЛАВА ПОЛИЦИЈА СТЈЕПАН ТЕРЗИЋ