БРАТСКИ САСТАНАК СВЕШТЕНСТВА АРХ. НАМ. ЗВОРНИЧКОГ

Архијерејско намјесништво зворничко
У сриједу треће недеље Часног поста (23. марта о.г.), по благослову Преосвећеног Владике Фотија, одржан је братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва зворничког.

У парохијском храму светог пророка Илије у Шетићима Свету литургије пређеосвећених дарова служили су протојереј-ставрофор Видоје Лукић, архијерејски намјесник зворнички; протојереј Дражен Стевановић, парох друге парохије козлучке и ђаког Давор Арнаут уз молитвено учешће свих свештеника и ђакона из намјесништва.

О потреби поста, исповијести и причешћа, врло лијепо и надахнуто је бесједио протојереј Милош Зекановић.

На евхаристијском сабрању окупио се велики број вјерника и дјеце што нам је причинило велику радост. Сви свештенослужитељи као и вјерни народ приступили су светим и и животворним тајнама тијела и крви Христа Спаса.

Свету тајну исповијести свештенства из Архијерејског намјесништва зворничког обавио је протојереј-ставрофор Теодор Станишић, парох роћевићки.

Послије Свете литургије одржан је братски састанак, на коме су поднесени годишњи извјештаји о раду. Разматрана су одређена питања која су битна за рад свештеника на терену. По завршеном састанку свештеници су продужили дружење уз трпезу љубави коју је приредио наш добри домаћин о. Илија Пантић на чему му од срца благодаримо.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ЗВОРНИЧКО ШЕТИЋИ