ЗВОНА САМА ЗАЗВОНИЛА У МАНАСТИРУ НА ОЗРЕНУ

ПЕТРОВО – „Необично чудо се десило јуче у храму Светог оца нашег Николаја Мирликијског Чудотворца на Озрену.

''У току проповиједи у моменту када сам изговорио ријечи благодарности Богу и позвао народ на благодарност Богу за сва добра која су нас задесила у задње вријеме, поготово што у нашем крају нема обољелих од пандемије и што смо несметано служили Богу и причешћивали се, звона манастира сама од себе зазвонише наочиглед свих сабраних људи у храму. Слава Господу нашему узвикнули смо.“, објавио је на свом Фејсбук профилу архимандрит Гаврило Стевановић, игуман манастира на Озрену.

„Молимо се браћо и сестре за све наше представнике на власти да им Господ да снаге да правилно управљају нашом земљом. Молимо се за љекаре, ватрогасце, цивилну заштиту, војску полицију и све трудбенике. Никога не осуђујмо. Помозимо једни другима пазећи једни на друге и бринући се за ближње своје и поштујмо све мјере сигурности за очување здравља. Богу захваљујмо на свему непрестано за све и благодат ће нас сигурно чувати од свакога злога и његових слугу. Алилуја.“, додаје се у објави на Фејсбук профилу игумана озренског манастира, а исти текст уз неколико фотографија је објављен и на Фејсбук страници манастира Светог оца Николе на Озрену.

Извор: Глас регије

COVID19 КОРОНА ВИРУС ПАНДЕМИЈА МАНАСТИР ОЗРЕН:ОЗРЕН:ИГУМАН ГАВРИЛО ЧУДО