Одржан састанак УО Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске „Тројеручица“

Дана 5.12.2018. у сједишту Епархије зворничко-тузланске у Бијељини, одржан је састанак Управног одбора Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске „Тројеручица“, коме су присуствовали сви чланови УО као и чланови Надзорног одбора.

Сједницу је отворио Њ.П. Епископ зворничко–тузлански  г-дин Фотије.

Преосвећени владика је кроз кратку бесједу подсјетио присутне на поријекло човјекољубља од апостола до данашњих дана и скренуо пажњу на важност милосрдног рада које свештенослужитељи треба да обављају у склопу свештеничких дужности.

Послије  бесједе Њ.П. г-дина Фотија, ђакон Велислав Мишура, предсједник „Тројеручице“ је упознао чланове Управног и Надзорног одбора са Статутом и  циљевима ДОТ-а.