БУЛЕТИЋ: СВЕТА ЛИТУРГИЈА ПРИЈЕ ЗАВРШЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Дана 10. јуна 2021. на празник Вазнесења Господњег у храму Свете Великомученице Марине, учитељи, вјероучитељ, ђаци из подручних одељења Основне школе ''Стеван Душанић'' у Булетићу код Теслића, заједно са својим родитељима, узели су учешће у Светој литургији и заблагодарили Богу на успјешно завршеној школској години.

Након Литургије у школи је одржан последњи час за школску 2020/2021.

Протонамјесник Милош Јовић истакао је у својој бесједи важност учења и доброг владања, доласка у храм дјеце и њихових родитеља, те заједничког учествовања у Литургији. Захвалио се свима на доласку и истакао задовољство што се учитељи и вјероучитељ са својим ђацима често и радо одазову позиву на молитвена сабрања. Како данас, тако на почетку школске године, на празник Светога Саве и многе Литургије у току године.

ВАЗНЕСЕЊЕ ГОСПОДЊЕ СПАСОВДАН ВЈЕРОНАУКА БУЛЕТИЋ