ПАРОХИЈЕ ПОТОЧАРИ И КОЛОБАРА УДРУЖЕНЕ ПОМАЖУ СОЦИЈАЛНО УГРОЖЕНИМА

У уторак, 5. јануара 2020. године, у организацији Вјерског добротворног старатељства Архијерејског намјесништва брчанског, а под покровитељством Добротворне организације ''Тројеручица'' на подручју града Брчко дистрикта подијељене су печенице, прехрамбено-хигијенски пакети за социјално-угрожене породице и пакетићи за дјецу.

Помоћ су прикупиле Црквене општине Поточари и Колобарско-грбавичка.

У  сарадњи са Владом Брчко дистрикта БиХ, Уједињеном Српском и Удружењем Крајишника, подијељено су 32 печенице, 35 пакета и 130 пакетића све укупно за 45 породица.

Овом приликом се захваљујемо свим донаторима међу којима морамо истаћи Александра и Радивоја Мијатовића и Синишу Кошћо.

Нажалост, све је више оних којима је помоћ потребна, а ово су дани када се посебно требамо сјетити угрожених и потребитих, да им олакшамо свакодневницу и у празничне дане покажемо да нису сами.

ВДС

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БРЧКО ПОТОЧАРИ БРЕЗИК