ДЈЕТИЊЦИ: ЗАЈЕДНИЧКИ ИЗВЈЕШТАЈ ПОСЈЕТИ ДЈЕЦИ У БОЛНИЦАМА ШИРОМ ЕПАРХИЈЕ

Добротворна организација Епархије зворничко-тузланске " Тројеручица " своје постојање свједочи мноштвом активности различитог карактера, као пројаву љубави према Богу и човјеку.

У поводу недjеље посвећеној дјеци, у сретању празника Божића који долази, благословом Епископа Фотија, иницијативом и организацијом​ ДО ''Тројеручица'', а у сарадњи са чланицама Кола српских сестара широм Епархије зворничко-тузланске, надлежним свештеницима при парохијама и болницама, учешћем​ хорова и других црквених тијела при храмовима, сабрани Духом Светим, посјетили смо дјечија одјељења при болницама и установе за дјецу широм Епархије зворничко тузланске.

Радост у срцу и осмјех на лицу најмлађих виђен је у Добоју, Брчком, Дервенти, Бијељини, Модричи, Зворнику, Петрову, Броду итд.

Овом приликом подијељено је преко двјеста пакетића са слаткишима и духовним садржајем примјереним дјеци .

Заиста, у даривању сви добијају, те препуни ријечи благодарности,  захваљујемо прије свега Господу Богу и  Његовом Пресвештенству Епископу Фотију на благослову, као и свим учесницима и људима који су помогли да наши најмлађи осјете пажњу и љубав за празнике у специфичним околностима у којима се се нашли, те да их на поменути начин обрадујемо и пожелимо им брз опоравак и повратак својим домовима!

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА БОЛНИЦА ЗВОРНИК ДЈЕТИЊЦИ