МОДРИЧА: ДО ''ТРОЈЕРУЧИЦА'' ОБРАДОВАЛА МАЛИШАНЕ ИЗ СИГУРНЕ КУЋЕ

Добротворна организација Епархије зворничко-тузланске  ''Тројеручица'' у посјети дјеци Дневног центра „Обервалис-дјеца нашег свијета“  и Удружења грађана ''Будућност'' из Модриче.

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко- тузланског Господина Фотија, а у организацији и средствима добротворне организације Епархије зворничко- тузланске „Тројеручица“ посјетили смо малишане у  Дневном  центру „ Обервалис-дјеца нашег свијета„ и у Удружењу грађана ''Будућност'' из Модриче.

Хуманитарна акција је обављена у сарадњи са Колом српских сестара „Косовка дјевока“ из Шамца, чије чланице су припремиле и уручиле новогодишње пакетиће.

Овом прилокм уручена је помоћ у хигијенским и новогодишњим пакетићима укупне вриједности око 500 КМ.

Повод за посјету била је прослава празника посвећеног најмлађим становницима нашег града - Дјетињци.

Договорена је даља сарадња са Дневним центром и сигурном кућом Удружења грађана ''Будућност''.

Овим путем желимо да се захвалимо преседници КСС „Косовка дјевојка“ из Шамца г-ђи Ани Симеуновић и ђакону Александру Стевановић из Модриче.

протојереј-ставрофор Јадранко Стојановић