МОЛИТВЕНИ ПАКЕТИЋИ НА ПАРОХИЈИ КОПРИВЉАНСКОЈ

Васкршња приредба и подјела молитвених пакетића у ОШ Свети Сава у Копривни.

У суботу по Васкрсу, 04.05.2019.г. у Основној школи Свети Сава у Копривни, а у организацији Црквене општине Копривна и учитељица ове школе, одржана је Васкршња приредба.

Поред прелијепог програма посвећеног највећем хришћанском празнику одржан је и избор најљепшег и најтврђег васкршњег јајета.

Црквена општина Копривна у сарадњи са Добротворном организацијом Тројеручица и са вјерницима наше парохије, а поводом 800 година аутокефалности Српске Цркве, сакупила је и подијелила молитвене пакетиће за сву дјецу која иду у ову школу - укупно 85 пакетића.

Овај дан ће нам остати у сјећању читавог живота јер смо, као никад досад, угледали радосна лица наше дјеце.

Желимо да се захвалимо свима који су учествовали у овој акцији и набављању ових пакетића, као и нашим учитељицама за њихов рад.

Христос Васкрсе !

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА КОПРИВНА ВАСКРС