ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО ДЕЛЕГАЦИЈУ ИОЦЦ

Епископ зворничко-тузлански Господин Фотије примио је данас у сједишту Епархије у Бијељини представнике Међународне православне добротворне организације (ИОЦЦ) из Балтимора (САД).

Епископ зворничко-тузлански Господин Фотије примио је данас у сједишту Епархије у Бијељини представнике Међународне православне добротворне организације (IOCC) из Балтимора (САД).

У делегацији су били представник за Западни Балкан Ненад Прелевић и представник канцеларије из Бања Луке Драган Ишаретовић.

Разлог њихове посјете су програми и пројекти организације које заједно, у сарадњи са Црквом на овим теренима већ двадесет година спроводе.

Разговарано је и о сарадњи са Добротворном организацијом Тројеручица, која дјелује при Епархији зворничко-тузланској. Ђакон Велисав Мишура као председник ДО Тројеручица и презвитер Синиша Шаренац испред Мисијског фонда су говорили о новим потребама те изнели приједлог како заједнички још више да помогнемо онима којима је помоћ неопходна.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА IOCC