(Најава) Филм "ЧУДОТВОРАЦ ТУМАНСКИ" пред публиком

Свечана премијера филма "Чудотворац Тумански" биће приређена 1. новембра 2022. године у МТС Дворани у Београду.

Велико интересовање влада за овај играни краткометражни филм чија су инспирација - истинита сведочанства о исцељењима, а у којем играју значајна имена српског глумишта.

То је повод за разговор са редитељем филма, Бојаном Крстић, од које у међувремену сазнајемо лепе вести - иако је планирана само премијерна биоскопска пројекција, због интересовања публике, а благодарећи управи МТС Дворане - пројекције овог филма биће и наредних дана - од 2. до 6. новембра, од 19 часова! Карте ће имати симболичну цену од 100 динара, а приход је намењен за хуманитарне сврхе. Продаја карата почиње за који дан!

Разговор са Бојаном Крстић

Нумера коришћена на крају разговора: Манастир Тумане - 630 година небеског сијања, Етно група Аманет

Извор: Радио Слово љубве

НАЈАВА ФИЛМ МАНАСТИР ТУМАНЕ